Geoblog.pl    panstwosrodka2012    Podróże    Państwo środka od środka    Tarasy ryzowe

Tarasy ryzowe

Chiny
Chiny, Dazhai

Po 3 godzinach jazdy i po 3 przesiadkach dotarlysmy do wioski Dazhai, gdzie powitali nas wiesniacy w pieknych tradycyjnych strojach. Panie z wielkimi koszami na plecach oferowaly transport bagazy po otaczajacych wioske gorach. na zboczach gor rozciagaly sie tarasy ryzowe.

ola kaźmierczak
ola kaźmierczak - 2012-10-24 19:07
Cześć Dziewczyny!
Z zainteresowaniem siedzę waszą wyprawę i dziękuję, że zadajecie sobie trud by dzielić się nią na bieżąco. To wspaniała forma pocztówki z wakacji :)
Podziwiam Waszą odwagę, cierpliwość, orientację w terenie i wolę walki ;) Tak trzymać!

P.S. Sezon listopadowy w Teatrze Polskim zapowiada się b.interesująco. Wracajcie szybko! tęsknię

N.St.Dziadkowie
N.St.Dziadkowie - 2012-10-24 22:19
Cieszymy się bardzo za dalsze ,ciekawe wiadomości i fotki (piękne widoki) Myślimy,że nie uda Wam się już coś nam przekazać,Skąd macie tyle siły w pokonywaniu trudnych wyzwań?Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy szczęśliwej podróży.Trzymajcie się - uważajcie na siebie,Bardzo na Was już czekamy.Pogoda u nas jest chłodna. pa. pa.

Magdzioł
Magdzioł - 2012-10-24 22:30
hejka,
piszę będąc już widzem a nie uczestnikiem. Super jest w tym Guilin, fajne widoki, fajne zdjęcia (wiadomo kto robił :)). Powodzenia w dalszej podróży, a tak by the way czy zaobserwowałyście jakieś inne zachowania u Chińczyków, których nie byłam świadkiem jak byłam z Wami? ;-)
Pozdrowienia!!!

zwiedzili 0.5% świata (1 państwo)
Zasoby: 18 wpisów18 68 komentarzy68 124 zdjęcia124 0 plików multimedialnych0

07.10.2012 - 25.10.2012